Ranking najlepszych kryptowalut 2019

Poznaj najlepsze kryptowaluty w 2019 - ranking

Szukasz informacji na temat najlepszych kryptowalut dostępnych na rynku?

Często zadajecie nam pytanie ” jakie są najlepsze kryptowaluty?”. Prezentujemy wam najnowszy ranking prezentujący najlepsze kryptowaluty 2019. Oparty został o raporty chińskich instytucji rządowych. Jednostka podległa chińskiemu Ministerstwu Przemysłu i Technologii Informacyjnych – Centrum Rozwoju Przemysłu Informacyjnego (CCID) – przygotowała niedawno pierwszy ranking najlepszych kryptowalut w 2019.

Jak zapewne się domyślacie przygotowanie kompleksowego i w pełni rzetelnego rankingu kryptowalut, który prezentuje tylko te niewątpliwie najlepsze kryptowaluty, nie jest takie proste. Na fali hossy z 2017 roku powstało prawie 2000 różnych projektów, które dziś już podupada. 

Ranking kryptowalut – jakie są najlepsze kryptowaluty w 2019 roku?

W ostatnich rankingach przygotowywanych przez ten podmiot miały miejsce spore zmiany. Jednak próżno ich szukać na najwyższych miejscach. Tutaj niewiele się zmienia w stosunku do rankingu najlepszych kryptowalut 2018. Pierwszem miejsce zajmuje kryptowaluta EOS, drugie Ethereum. Sporą niespodzianką jest znalezienie się na podium w rankingu najlepszych kryptowalut 2019 – Ontology, która zdetronizowała BitShares.

Na czwarte miejsce wskoczyła szyfrowana waluta elektroniczna – GXChain co też wydaje się być sporym zaskoczeniem. Inną pozytywną niespodzianką jest spory awans kryptowaluty NULS. Wcześniej ta kryptowaluta plasowała się w okolicach 18 czy 19 miejsca. Obecnie jest na 6 miejscu w rankingu najlepszych kryptowalut 2019 i przeskoczyła ona znajdującą się na 7 miejscu, chińską kryptowalutę NEO.

Rejestracja – giełda kryptowalut BitBay

Najlepsze kryptowaluty ranking
waluty elektroniczne

Najlepsze kryptowaluty 2019 – pełny ranking

Kolejna walutę cyfrowa, która zdecydowanie zaskoczyła negatywnie w najnowszym chińskim rankingu najlepszych kryptowalut w 2019 jest Lisk. Wypadł on z pierwszej 10 i obecnie znajduje się na 12 miejscu. Pierwsza i najbardziej znana kryptowaluta czyli Bitcoin znajduje się na 15 miejscu. Jeśli chodzi o inne „popularne” kryptowaluty to Litecoin ponownie osuwa się w tym rankingu.
W samym rankingu zmieniono nieco kryteria oceny. Obecnie jednym z ważniejszych jest ocena przepustowości samego łańcucha. Może właśnie dlatego nastąpiło tak wiele zmian w tym rankingu?

Giełda kryptowalut Binance – rejestracja

Mamy nadzieję, że powyższy ranking pomoże Wam w wyborze najlepszych kryptowalut w 2019 oraz wpłynie na właściwe decyzje inwestycyjne. Jeśli interesuje Was kupno kryptowalut takich jak Litecoin, Ethereum, Lisk lub po prostu zakup Bitcoina to wystarczy zarejestrować się na największej polskiej giełdzie kryptowalut BitBay.

Zachęcamy również do śledzenia postępu i wcześniejszych klasyfikacji i rankingów najlepszych kryptowalut w 2018 roku. Dzięki temu będziecie mieli pełny obraz jak rozwijają się poszczególne projekty.

Większość część wyżej wymienionych walut cyfrowych możesz kupić tylko na największej platformie handlu i wymiany kryptowalut Binance. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Możesz od razu zarejestrować się na Binance.

Obiektywne określenie i zdefinowanie warunków oceny walut cyfrowych jest prawie nierealne. Zawsze znajdzie się ktoś kto podważy nasze opinie, oceny i koncepcje. Podobnie ma się sprawa gdy przychodzi wybrać najlepsze kryptowaluty. Jeśli chcecie poznać naszą opinię. To my dobrze oceniamy kilkanaście, maksymalnie kilkadziesiąt projektów. 

Naszym zdaniem najlepsze kryptowaluty to Bitcoin, Ethereum, Litecoin, EOS, NEO, Enjin Coin, ChainLink i  Binance Coin

A jakie są waszym zdaniem najlepsze kryptowaluty w 2019 roku?