Ranking najlepszych kryptowalut 2019

Najlepsze kryptowaluty

Ranking najlepszych kryptowalut 2019

 

Jednostka podległa chińskiemu Minsterstwu Przemysłu i Technologii Informacyjnych – Centrum Rozwoju Przemysłu Informacyjnego (CCID) – przygotowała niedawno pierwszy ranking najlepszych kryptowalut w 2019.

W ostatnich rankingach przygotowywanych przez ten podmiot miały miejsce spore zmiany. Jednak próżno ich szukać na najwyższych miejscach. Tutaj niewiele się zmienia w stosunku do rankingu najlepszych kryptowalut 2018. Pierwszem miejsce zajmuje kryptowaluta EOS, drugie Ethereum. Sporą niespodzianką jest znalezienie się na podium w rankingu najlepszych kryptowalut 2019 – Ontology, która zdetronizowała BitShares.

Na czwarte miejsce wskoczyła szyfrowana waluta elektroniczna – GXChain co też wydaje się być sporym zaskoczeniem. Inną pozytywną niespodzianką jest spory awans kryptowaluty NULS. Wcześniej ta kryptowaluta plasowała się w okolicach 18 czy 19 miejsca. Obecnie jest na 6 miejscu w rankingu najlepszych kryptowalut 2019 i przeskoczyła ona znajdującą się na 7 miejscu, chińską kryptowalutę NEO.

 

Rejestracja – giełda kryptowalut BitBay

Kolejna walutę cyfrowa, która zdecydowanie zaskoczyła negatywnie w najnowszym chińskim rankingu najlepszych kryptowalut w 2019 jest Lisk. Wypadł on z pierwszej 10 i obecnie znajduje się na 12 miejscu. Pierwsza i najbardziej znana kryptowaluta czyli Bitcoin znajduje się na 15 miejscu. Jeśli chodzi o inne „popularne” kryptowaluty to Litecoin ponownie osuwa się w tym rankingu.
W samym rankingu zmieniono nieco kryteria oceny. Obecnie jednym z ważniejszych jest ocena przepustowości samego łańcucha. Może właśnie dlatego nastąpiło tak wiele zmian w tym rankingu?

 

Giełda kryptowalut Binance – rejestracja

Poniżej publikujemy pełny pierwszy w 2019 roku ranking najlepszych kryptowalut:

Najlepsze kryptowaluty w 2019 - ranking

 

 

Ranking najlepszych kryptowalut 2019

 

Mamy nadzieję, że powyższy ranking pomoże Wam w wyborze najlepszych kryptowalut w 2019 oraz wpłynie na właściwe decyzje inwestycyjne. Jeśli interesuje Was kupno Litecoin, Ethereum, Lisk lub po prostu kupno Bitcoina to wystarczy zarejestrować się na największej polskiej giełdzie kryptowalut BitBay. Natomiast sporą część wyżej wymienionych walut cyfrowych możesz kupić tylko na największej platformie handlu i wymiany kryptowalut Binance. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Możesz od razu zarejestrować się na Binance.

 

 

Zachęcamy również do śledzenia postępu i wcześniejszych klasyfikacji i rankingów najlepszych kryptowalut w 2018 roku. Dzięki temu będziecie mieli pełny obraz jak rozwijają się poszczególne projekty.

 

A jakie są waszym zdaniem najlepsze kryptowaluty w 2019 roku?

 

Materiały i informacje publikowane na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym, reklamowym lub promocyjnym i nie powinny być wyłączną podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych. W szczególności, informacje te nie mają charakteru rekomendacji dotyczących instrumentów finansowych w rozumieniu przepisów dyrektywy MiFID oraz art. 76 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi, jak również nie stanowią analizy, usługi doradztwa inwestycyjnego, prawnego ani podatkowego.

Dokładamy należytych starań, aby prezentowane na stronie internetowej informacje były rzetelne i oparte na wiarygodnych źródłach. Nie ponosimy jednak żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność przedstawionych produktów, analiz lub informacji publikowanych na niniejszej stronie oraz za jakiekolwiek szkody będące rezultatem korzystania lub oparcia się na tych informacjach przez użytkownika serwisu.