Ranking najlepszych kryptowalut 2018

Chiński ranking najlepszych kryptowalut – listopad 2018

 

Jak dobrze wiecie od kilku miesięcy przedstawiamy Wam rankingi najlepszych kryptowalut w 2018 roku. W tym celu wykorzystujemy chiński ranking kryptowalut, który prowadzony jest z dużą rzetelnością oraz ma ciekawe kryteria. Za jego przygotowanie odpowiedzialna jest agencja rządowa podległa Minsterstwu Przemysłu i Technologii Informacyjnych – Centrum Rozwoju Przemysłu Informacyjnego (CCID). Oceniane punktowo są: technologia, możliwości jej zastosowania oraz innowacyjność projektów.

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wyglądał ten ranking najciekawszych kryptowalut w 2018 roku to kliknijcie tutaj. Pierwsza dwójka najlepszych i najciekawszych kryptowalut pozostaje nadal bez zmian. Przoduję Ethereum i EOS. Najważniejszą zmianą jest “wskoczenie” na 3 miejsce z 12 kryptowaluty BitShares. Bitcoin już kolejny raz spada w rankingu. Najpierw z 10 na 16 miejsce, a następnie z 16 na 19.

Z pozostałych ciekawych kryptowalut w rankingu spadek zanotowała kryptowaluta Lisk najpierw z 7 miejsca na 9, a następnie na 11 miejsce. Warto zwrócić również uwagę na to jak w rankingu pnie się kryptowaluta Ripple. W poprzednim rankingu Ripple znalazł się na 15 miejscu. W najnowszym już na 7 miejscu.

Spójrzmy jak wyglądała sytuacja w ostatnich dwóch rankingach najlepszych krytowalut.

 

Ranking najlepszych kryptowalut w 2018

jeśli zainteresowały Cię te kryptowaluty sporo z nich można kupić na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay. Kliknij tutaj

 

i najnowszy ranking najlepszych krytpowalut w listopadzie 2018:

Ranking najciekawszych kryptowalut w listopadzie 2018