Ranking najlepszych kryptowalut 2018

Najlepsze kryptowaluty ranking

 

Chiński ranking najlepszych kryptowalut – listopad 2018

 

Jak dobrze wiecie od kilku miesięcy przedstawiamy Wam rankingi najlepszych kryptowalut w 2018 roku. W tym celu wykorzystujemy chiński ranking kryptowalut, który prowadzony jest z dużą rzetelnością oraz ma ciekawe kryteria. Za jego przygotowanie odpowiedzialna jest agencja rządowa podległa Minsterstwu Przemysłu i Technologii Informacyjnych – Centrum Rozwoju Przemysłu Informacyjnego (CCID). Oceniane punktowo są: technologia, możliwości jej zastosowania oraz innowacyjność projektów.

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wyglądał ten ranking najciekawszych kryptowalut w 2018 roku to kliknijcie tutaj. Pierwsza dwójka najlepszych i najciekawszych kryptowalut pozostaje nadal bez zmian. Przoduję Ethereum i EOS. Najważniejszą zmianą jest “wskoczenie” na 3 miejsce z 12 kryptowaluty BitShares. Bitcoin już kolejny raz spada w rankingu. Najpierw z 10 na 16 miejsce, a następnie z 16 na 19.

Z pozostałych ciekawych kryptowalut w rankingu spadek zanotowała kryptowaluta Lisk najpierw z 7 miejsca na 9, a następnie na 11 miejsce. Warto zwrócić również uwagę na to jak w rankingu pnie się kryptowaluta Ripple. W poprzednim rankingu Ripple znalazł się na 15 miejscu. W najnowszym już na 7 miejscu.

Spójrzmy jak wyglądała sytuacja w ostatnich dwóch rankingach najlepszych krytowalut.

 

Ranking najlepszych kryptowalut w 2018

jeśli zainteresowały Cię te kryptowaluty część z nich daje możliwość kupna – polska giełda kryptowalut BitBay. Aby się zarejestrować kliknij tutaj

 

i najnowszy ranking najlepszych krytpowalut w listopadzie 2018:

Ranking najciekawszych kryptowalut w listopadzie 2018

 

Możliwość zakupu daje giełda kryptowalut Binance.

Materiały i informacje publikowane na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym, reklamowym lub promocyjnym i nie powinny być wyłączną podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych. W szczególności, informacje te nie mają charakteru rekomendacji dotyczących instrumentów finansowych w rozumieniu przepisów dyrektywy MiFID oraz art. 76 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi, jak również nie stanowią analizy, usługi doradztwa inwestycyjnego, prawnego ani podatkowego.

Dokładamy należytych starań, aby prezentowane na stronie internetowej informacje były rzetelne i oparte na wiarygodnych źródłach. Nie ponosimy jednak żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność przedstawionych produktów, analiz lub informacji publikowanych na niniejszej stronie oraz za jakiekolwiek szkody będące rezultatem korzystania lub oparcia się na tych informacjach przez użytkownika serwisu.