Ranking najciekawszych kryptowalut sierpień 2018

Najlepsze kryptowaluty ranking

Ranking najciekawszych kryptowalut – sierpień 2018

 

Niedawno został opublikowany kolejny (czwarty) ranking najciekawszych kryptowalut wedle agencji chińskiego rządu – CCID. W pierwszej dziesiątce w końcu pojawił się Bitcoin. Do tej pory Bitcoin zawsze lądował poza pierwszą piętnastką. Pierwsze dwa miejsca w rankingu najciekawszych kryptowalut nadal okupowane są przez EOS i Ethereum. Na 3 miejsce wskoczyło Komodo (awans z 10 miejsca 101,1 pkt na 111,3 pkt). Czwartą walutą cyfrową w rankingu okazała się Nebulas (spadek z 3 miejsca). Na piątym miejscu pozostaje chińska kryptowaluta NEO.

Na 6 miejsce z 8 awansował Lisk (103,3 pkt na 105,9 pkt). Warto również zwrócić uwagę na awans w rankingu kryptowaluty Cardano z 19 na 14 miejsce. Mocny spadek zanotował Dash z 12 na 26 miesjce. Bardzo popularna wśród inwestorów waluta elektroniczna Ripple spada z 13 na 15 miejsce. Litecoin nadal spada w tym rankingu z pozycji 28 na 31. Jeśli chciałbyś kupić jakąś kryptowalutę wówczas kliknij w poniższy przycisk:

 

Poprzedni ranking najlepszych i najciekawszych walut cyfrowych znajdziecie tutaj.

Pełny ranking najciekawszych kryptowalut w sierpniu 2018 roku:

 

Najciekawsze kryptowaluty sierpień 2018

 

Zakup większości kryptowalut, które znajdują się w rankingu, umożliwia największa giełda Bitcoin – Binance. Niektóre z nich dostępne są też do kupienia za złotówki. Wystarczy zarejestrować bezpłatne konto klikając w poniższy link

Rejestracja – giełda kryptowalut BitBay

Naszym celem jest pomagać początkującym inwestorom w wyborze właściwych kryptowalut do kupna. Bitcoin jest oczywiście najważniejszą z nich. Dlatego też staramy się pomóc w odpowiedzi na pytanie “którą giełdę Bitcoin wybrać?”. Czy lepsza na początek będzie duża międzynarodowa giełda Bitcoin/kryptowalut czy może mniejsza i stabilna np. polska giełda kryptowalut.

Nie wiesz jeszcze czym są kryptowaluty? Nie szkodzi więcej dowiesz się tutaj.

 

Materiały i informacje publikowane na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym, reklamowym lub promocyjnym i nie powinny być wyłączną podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych. W szczególności, informacje te nie mają charakteru rekomendacji dotyczących instrumentów finansowych w rozumieniu przepisów dyrektywy MiFID oraz art. 76 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi, jak również nie stanowią analizy, usługi doradztwa inwestycyjnego, prawnego ani podatkowego.

Dokładamy należytych starań, aby prezentowane na stronie internetowej informacje były rzetelne i oparte na wiarygodnych źródłach. Nie ponosimy jednak żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność przedstawionych produktów, analiz lub informacji publikowanych na niniejszej stronie oraz za jakiekolwiek szkody będące rezultatem korzystania lub oparcia się na tych informacjach przez użytkownika serwisu. Kupno i handel walut cyfrowych wiąże się z dużym ryzykiem oraz możliwością utraty nawet całego włożonego kapitału.