Ranking najciekawszych kryptowalut sierpień 2018

Ranking najciekawszych kryptowalut – sierpień 2018

 

Niedawno został opublikowany kolejny (czwarty) ranking najciekawszych kryptowalut wedle agencji chińskiego rządu – CCID. W pierwszej dziesiątce w końcu pojawił się Bitcoin. Do tej pory Bitcoin zawsze lądował poza pierwszą piętnastką. Pierwsze dwa miejsca w rankingu najciekawszych kryptowalut nadal okupowane są przez EOS i Ethereum. Na 3 miejsce wskoczyło Komodo (awans z 10 miejsca 101,1 pkt na 111,3 pkt). Czwartą kryptowalutą w rankingu okazała się Nebulas (spadek z 3 miejsca). Na piątym miejscu pozostaje chińska kryptowaluta NEO. Na 6 miejsce z 8 awansował Lisk (103,3 pkt na 105,9 pkt). Warto również zwrócić uwagę na awans w rankingu kryptowaluty Cardano z 19 na 14 miejsce. Mocny spadek zanotował Dash z 12 na 26 miesjce. Bardzo popularna wśród inwestorów kryptowaluta Ripple spada z 13 na 15 miejsce. Litecoin nadal spada w tym rankingu z pozycji 28 na 31. Jeśli chciałbyś kupić jakąś kryptowalutę wówczas kliknij w poniższy przycisk:

 

Poprzedni ranking najlepszych i najciekawszych kryptowalut znajdziecie tutaj.

Pełny ranking najciekawszych kryptowalut w sierpniu 2018 roku:

 

Najciekawsze kryptowaluty sierpień 2018

 

Kupno większości kryptowalut, które znajdują się w rankingu, umożliwia giełda kryptowalut Binance. Niektóre z nich dostępne są też do kupienia za złotówki na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay.

 

Naszym celem jest pomagać początkującym inwestorom w wyborze właściwych kryptowalut do kupna. Bitcoin jest oczywiście najważniejszą z nich. Dlatego też staramy się pomóc w odpowiedzi na pytanie “którą giełdę Bitcoin wybrać?”. Czy lepsza na początek będzie duża międzynarodowa giełda Bitcoin/kryptowalut czy może mniejsza i stabilna np. polska giełda kryptowalut.