Ranking kryptowalut 2018

Najlepsze kryptowaluty czerwiec 2018

Ranking kryptowalut – 2018 czerwiec

 

Od kilku miesięcy chiński rząd publikuje co miesiąc ranking kryptowalut (najciekawszych i najlepszych ich zdaniem). W czerwcu 2018 roku zdaniem China Electronic Information Industry Development najlepaszą kryptowalutą był EOS. Ocena odbywa się na zasadzie trzech składowych: technologii, innowacyjności oraz zastosowania danej kryptowaluty. EOS zdobył 161,5 punktówi został wyżej sklasyfikowany od Ethereum (138,4 pkt) oraz od Bitcoina, który w tym rankingu zajął dopiero 17 miejsce. Jeszcze niżej uplasował się Bitcoin Cash – dopiero na 28 miejscu. W następnych artykułach przedstawimy Wam więcej szczegółowych informacji na temat kolejnych rankinków najlepszych i najciekawszych krytpowalut wedle tej instytucji.

Jeśli zainteresował Cię temat kupna kryptowalut możesz zrobić to klikając w poniższy przycisk:

 

Jeśli jednak chciałbyś dowiedzieć się więcej o giełdach Bitcoin lub giełdach kryptowalut zapraszamy Cię do lektury treści na całej naszej strony www.gielda-kryptowaluty.pl.

Staramy się dostarczyć maksymalnie dużo informacji, które ułatwią wam decyzję na temat kupna Bitcoina czy kupna innych kryptowalut oraz tego czy wybrać klasyczną giełdę Bitcoin czy może inną giełdę kryptowalut.