Ranking kryptowalut 2018

Najlepsze kryptowaluty czerwiec 2018

Ranking kryptowalut – 2018 czerwiec

 

Od kilku miesięcy chiński rząd publikuje co miesiąc ranking kryptowalut (najciekawszych i najlepszych ich zdaniem). W czerwcu 2018 roku zdaniem China Electronic Information Industry Development najlepszą walutą elektroniczną był EOS. Ocena odbywa się na zasadzie trzech składowych: technologii, innowacyjności oraz zastosowania danej kryptowaluty. EOS zdobył 161,5 punktów i został wyżej sklasyfikowany od Ethereum (138,4 pkt) oraz od Bitcoina, który w tym rankingu zajął dopiero 17 miejsce.

Jeszcze niżej uplasował się Bitcoin Cash – dopiero na 28 miejscu. W następnych artykułach przedstawimy Wam więcej szczegółowych informacji na temat kolejnych rankingów najlepszych i najciekawszych kryptowalut wedle tej instytucji.

Jesteś początkujący w kwestii walut cyfrowych i chciałbyś dowiedzieć się tylko co to jest kryptowaluta?

Jeśli zainteresował Cię temat zakupu szyfrowanych walut elektronicznych możesz zrobić to klikając w poniższy przycisk:

Rejestracja – giełda kryptowalut BitBay

Zapraszamy do zapoznania się również z najnowszym rankingiem najlepszych kryptowalut w 2019 roku.

 

Materiały i informacje publikowane na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym, reklamowym lub promocyjnym i nie powinny być wyłączną podstawą podejmowania jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych. W szczególności, informacje te nie mają charakteru rekomendacji dotyczących instrumentów finansowych w rozumieniu przepisów dyrektywy MiFID oraz art. 76 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi, jak również nie stanowią analizy, usługi doradztwa inwestycyjnego, prawnego ani podatkowego.

Dokładamy należytych starań, aby prezentowane na stronie internetowej informacje były rzetelne i oparte na wiarygodnych źródłach. Nie ponosimy jednak żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność przedstawionych produktów, analiz lub informacji publikowanych na niniejszej stronie oraz za jakiekolwiek szkody będące rezultatem korzystania lub oparcia się na tych informacjach przez użytkownika serwisu. Kupno i handel kryptowalutami wiąże się z dużym ryzykiem oraz możliwością utraty nawet całego włożonego kapitału.