Nowa polska giełda Bitcoin – Coinroom

Jakiś czas temu pisaliśmy wam o likwidacji jednej z polskich giełd kryptowalut Abucoins – artykuł możecie przeczytać tutaj. Nie dla wszystkich jednak ten biznes wydaje się być trudny.

Około rok temu powstała kolejna polska giełda Bitcoin – Coinroom. Od tego czasu rozwija się ona dynamicznie i daje swoim użytkownikom coraz większe możliwości. Siedziba tej giełdy kryptowalut znajduje się w Warszawie. Coinroom umożliwia kupno kryptowalut za złotówki. Jest wśród nich wiele najlepszych i najciekawszych kryptowalut dostępnych na rynku.

Za złotówki możliwe jest kupno Bitcoina, kupno Litecoina, Monero, ZCash, Bitcoin Cash, Dash oraz kupno Ethereum oraz Ethereum Classic. Niedawno wprowadzono na niej możliwość kupna Lisk (LSK). Co ciekawe ta giełda kryptowalut daje możliwość kupna kryptowalut nie tylko za złotówki czy dolary lub euro ale także za takie standardowe waluty jak np. ruble, franki szwajcarskie oraz funty brytyjskie. Reasumując ta polska giełda Bitcoin w najbliższych miesiącach i latach może stanowić ciekawą alternatywę dla pierwszej polskiej giełdy kryptowalutowej BitBay.

 

 

Giełda Bitcoin Coinroom

 

Niestety nie mamy doświadczenia we współpracy z Coinroom dlatego ciężko jest jednoznacznie wypowiedzieć się na temat jakości działania tej giełdy oraz jej wad czy zalet. Jednak jeśli będą stosowali przemyślane działania z zakresu e-marketingu wówczas mogą osiągnąć sukces.