18 maja 2018

Kupno GameCredits

Zakup kryptowaluty GameCredits

Kupno GameCredits

Kryptowaluta GameCredits stworzona została z myślą o graczach i ma dedykowane zastosowanie właśnie dla branży gamingowej. To powoduje, że jest ona unikalna i odróżnia się od innych walut cyfrowych, które mają mieć masowe zastosowanie.

Jednym z kluczowych docelowych zastosowań kryptowaluty GameCredits jest możliwość wygrywania jej w grach oraz kupowania za nią przedmiotów w wielu różnych grach. Docelowo ma być też nagrodą dla graczy w różnych rozgrywkach z zakresu e-sportu. Innymi słowy gracz, który jest dobry w jedną grę może wygrać GameCredits (GAME) i wykorzystać ją na ulepszenia swoich postaci czy przedmiotów w innej grze. 

Kupno GameCredits możliwe jest na niektórych giełdach kryptowalut w tym na polskiej giełdzie BitBay – ZAREJESTRUJ SIĘ:

Największa polska giełda kryptowalut

Ostatnie tygodnie i miesiące nie były dobre dla kryptowaluty GameCredits. Okazało się bowiem, że osoby zarządzające tym projektem, nie są skore do prowadzenia go w kierunku, o którym pisaliśmy powyżej. Osoby, które z pasją chcą realizować pierwotne założenie tej waluty elektronicznej stworzyły GameCredits Fundation. Podmiot zrzesza kilkanaście osób, które wcześniej zaangażowane były w projekt i chcą go nadal rozwijać.

Ciekawe czy realna moneta kryptowaluty GameCredits wyglądała by właśnie tak:

Kupno GameCredits

Rejestracja – BitBay – polska giełda bitcoin

Kupno GameCredits?

W maju 2018 roku kupno GameCredits możliwe było w cenie 1-2 dolary amerykańskie a kapitalizacja łączna oscylowała pomiędzy 70 a 100 mln dolarów. Czas pokaże, że ta kryptowaluta dla graczy wzbudzi szersze zainteresowanie inwestorów oraz przede wszystkim graczy. W lipcu i sierpniu cena dotknęła dna na poziomie 20 centów (poniżej 1 zł). Czy odbije się dynamicznie od tego poziomu? Na razie kurs podąża w trendzie bocznym.

Kupno GameCredits jest możliwe nie tylko na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay ale również na innych zagranicznych giełdach np. CoinEgg, Bittrex, Poloniex czy Upbit.

Giełda kryptowalut Bittrex jest tą na której obrót GAME jest największy zaraz po BitBay. Kolejna w kolejności pod kątem obrotu to giełda kryptowalut Poloniex.

Mankamentem GameCredits jest to, że nie jest to obecnie najpopularniejsza kryptowaluta. Jednak w naszej opinii na pewno zalicza się do grona najciekawszych kryptowalut na świecie i warto się nią zainteresować. Ciekawe jest czy zastosowanie tej lub innych kryptowalut w grach upowszechni się tak jak np. e-marketing czy inne rozwiązania technologiczne.

Poniżej ciekawy materiał filmowy na temat kryptowaluty GameCredits:

BitBay – to giełda Bitcoin umożliwiająca kupno Bitcoin za złotówki. Jest to największa polska giełda Bitcoin/giełda kryptowalut, która umożliwia kupno kryptowalut (w tym także kupno Bitcoina) za inne kryptowaluty lub waluty tradycyjne np. Euro czy dolary.