18 maja 2018

Kupno EOS

Zakup kryptowaluty EOS

Kupno EOS

Zastanawiasz się gdzie można kupić EOS?

Kryptowaluta EOS jest obecnie jedną z najbardziej popularnych walut cyfrowych na światowych giełdach, a jej kapitalizacja obecnie plasuje ją na 5 miejscu i przekracza 10 mld dolarów. Kupno EOS (w maju 2018) możliwe było w cenie 10-15 dolarów za sztukę. Niestety dostępna jest tylko na międzynarodowych i zagranicznych giełdach kryptowalut jak np. Binance. Zarejestrować bezpłatne konto można klikając w poniższy baner:

 

 

największa światowa giełda Bitcoin

 

Dlaczego warto rozważyć kupno kryptowaluty EOS?

Unikalnym w przypadku sieci EOS jest to, że każdy posiadacz tej kryptowaluty może korzystać w prawie dowolny sposób z mocy obliczeniowej. Wszystko zależy od posiadanej ilości monet. Inny jest również sposób dystrybucji tokenów EOS a mianowicie jest to proces ograniczony w czasie. Rozpoczęty został niedawno w 2017 roku i potrwa do połowy 2018 roku. Kryptowaluta EOS i jej blockchain ma ambicję być jednym z najbardziej wydajnych łańcuchów.

Technologicznie EOS.IO to oprogramowanie, które posiada architekturę blockchain stworzoną w celu umożliwienia pionowego i poziomego skalowania zdecentralizowanych aplikacji. Konstrukcja i działanie jest podobne do systemu operacyjnego, na którym można tworzyć różne aplikacje. Rozwiązanie to zapewnia konta, bazy danych, uwierzytelnianie, komunikację asynchroniczną, a także szeregowanie aplikacji w wielu rdzeniach procesora i / lub klastrach.

EOS znajduje się w wyraźnym trendzie wzrostowym od momentu jej pojawienia się na giełdach kryptowalut. Od tego momentu cena stabilnie (oczywiście z korektami) rośnie.

Kryptowaluta EOS od kilku miesięcy znajduje się na pierwszym miejscu w chińskim rankingu najlepszych i najciekawszych kryptowalut. Na bieżąco publikujemy o tym informacje tutaj.

Gdzie kupić EOS?

Kupno EOS możliwe jest na wielu różnych giełdach kryptowalut jednak, głównie jest dostępne na zagranicznych giełdach oraz w parach wymiany za inne kryptowaluty np. Bitcoina czy Ethereum.

 

rejestracja – giełda kryptowalut Binance

 

Poniżej lista platform wymiany i handlu walutami cyfrowymi (giełd Bitcoin), na których jest dostępne kupno kryptowaluty EOS. Lista zrobiona jest pod względem największego obrotu: 

Binance (największa światowa giełda kryptowalut) , OKEx, Huobi, Bithumb, Bitfinex, Upbit, ZB.COM, HitBTC (giełda kryptowalutowa z Hong Kongu), TOPBTC (giełda Bitcoin), LBank, Bit-Z, BCEX, IDAX, Gate.io

Niestety niektóre z tych giełd nie posiadają zarówno interfejsu polskiego jak i angielskiego. Teraz już wiesz gdzie można kupić EOS!

Przez jakiś czas EOS można było kupić na polskiej giełdzie kryptowalut Abucoins jednak w ostatnich tygodniach została ona zlikwidowana. 

BitBay – polska giełda Bitcoin umożliwiająca kupno Bitcoin za złotówki. Obecnie to największa polska giełda Bitcoin/platforma handlu walutami elektronicznymi, która umożliwia kupno kryptowalut (w tym także zakup Bitcoina) za inne waluty cyfrowe lub waluty tradycyjne np. Euro czy dolary. 

Warto zwrócić uwagę, że od wielu tygodni kryptowaluta EOS znajduje się na czele rankingów najlepszych kryptowalut. Znalazła się także na pierwszym miejscu w najnowszym rankingu kryptowalut 2019.

 

Zarejestruj się na Binance – międzynarodowa giełda kryptowalut