18 maja 2018

Kupno Enjin

Zakup kryptowaluty Enjin

 

Kupno Enjin

 

Kryptowaluta Enjin to druga waluta elektroniczna dedykowana dla graczy komputerowych. Pojawiła się nieco później niż kryptowaluta GameCredits jednak jej praktyczne zastosowania obecnie wydają się być nieco szersze niż jej starszej siostry. Niestety kupno Enjin nie jest możliwe na wszystkich giełdach kryptowalut. Jedną z niewielu, na której można zakupić Enjin jest zagraniczna giełda kryptowalut Binance – załóż darmowe konto

 

Binance największa giełda kryptowalut

Gdzie kupić Enjin?

Rejestracja – największa gielda bitcoin na świecie

 

Dlaczego warto rozważyć kupno Enjin?

Enjin Coin to nie tylko kryptowaluta dla graczy ale również otwarta platforma programistyczna pozwalająca na tworzenie swoich gier lub dodatków do gier współpracujących z Enjin. Istnieje własny portfel Enjin Wallet, który posiada także wersję mobilną. Firma chwali się, że został już pobierany ponad 100 tysięcy razy. Spółka mocno angażuje się w branżę e-sportu dzięki czemu ma szansę zyskać szybko rozgłos pośród najlepszych graczy na świecie.

Niedawno opublikowana została gra War of Crypto umożliwiająca płatności wewnątrz gry oparte o technologię blockchain i kryptowalutę Enjin. Producenci rozwijają ekosystem gier w których będzie można wygrać i wykorzystać Enjin do zakupów i ulepszeń. Niebawem uruchomiony zostanie portal developerski oraz program partnerski. Wiele wskazuje na to, że ta szyfrowana waluta elektroniczna ma przed sobą ciekawy czas. W naszej opinii można ją zaliczyć do jednych z najciekawszych kryptowalut na świecie.

Kupno Enjin w maju 2018 roku możliwe było w cenie 0,1 dolara do 0,15. Kapitalizacja łączna tej kryptowaluty przekracza 70 mln dolarów. Obecnie w obrocie znajduje się ponad 750 mln monet a maksymalne wydobycie zaprojektowano na 1 mld monet Enjin.

Jako walor inwestycyjny Enjin od początku istnienia znajduje się w wyraźnym trendzie wzrostowym. Głębsze korekty wynikają głównie ze spadków kursu Bitcoina. Gdzie kupić Enjin?

 

Giełda kryptowalut Binance – darmowa rejestracja

 

Gdzie jeszcze można kupić kryptowalutę Enjin?

Kupno Enjin Coin możliwe jest również na innych giełdach kryptowalut np. Qryptos, CoinEx Market lub Liqui w parach z Bitcoinem lub Ethereum. Enjin można również kupić na jednych z największych światowych giełd kryptowalut OKEx, HitBTC (giełda Bitcoin), Cryptopia (giełda walut cyfrowych z Nowej Zelandii) czy Livecoin. Jednak obrót na tych giełdach jest bardzo niewielki.

Teraz już wiesz gdzie kupić Enijn!

 

Bardzo dziękujemy za pozycjonowanie organiczne strony www dla Evolve!