18 maja 2018

Kupno Cardano

Zakup kryptowaluty Cardano

Kupno Cardano (ADA)

 

Kryptowaluta Cardano powstała w 2015 roku jako projekt zdecentralizowanej kryptowaluty opartej o technologię Blockchain, otwarty kod źródłowy i możliwość zawierania smart contracts. . Szybko zyskała dużą popularność a jej kupno zaczęło interesować szerokie grono inwestorów kryptowalutowych. Dlaczego? Głównie ze względu najnowocześniejsze i innowacyjne technologie w jakich zostało skonstruowane Cardano. Dodatkowo grono twórców stanowi światowy zespół specjalistów, który opiera rozwój tej kryptowaluty w oparciu o projekty badawcze z zakresu systemów rozproszonych oraz kryptografię. Takie podejście przekonuje do kupna Cardano gdyż inne kryptowaluty są często tworzone przez niewielkie na początku firmy, które nie dysponują zapleczem w postaci kadry naukowej różnych światowych uczelni. Kupno Cardano dostępne jest na zagranicznej giełdzie kryptowalut Binance. Zarejestruj się tutaj lub kliknij w poniższy baner:

 

Binance - największa i najlepsza zagraniczna giełda kryptowalut

 

Cardano obecnie określa się mianem platformy technologicznej. Otwarta na różne rozwiązania, a tym samym elastycznie może zostać wdrożona do obsługi płatności na całym świecie. Maksymalna ilość kryptowaluty Cardano zaprojektowana została na 45 mld sztuk. Obecnie kupno Cardano na giełdach możliwe jest za 0,18 dolara amerykańskiego (USD) a kapitalizacja łączna przekracza 4,7 mld dolarów.

Walor znajduje się w trendzie wzrostowym ale jego kurs oczywiście jest zależny od kursu Bitcoina (BTC).

Gdzie kupić Cardano?

Kupno Cardano możliwe jest także na innych zagranicznych giełdach kryptowalut np. Huobi czy Bittrex. Dostępna jest jedynie wymiana za Bitcoina.

Inne międzynarodowe giełdy kryptowalut, które umożliwiają kupno Cardano to np. Upbit, Bithumb (giełda Bitcoin), Gate.io, Indodax.

Wielu inwestorów rekomenduje kupno Cardano gdyż uważa tą kryptowalutę za jedną z najlepszych kryptowalut na świecie. Redakcja portalu gielda-kryptowaluty.pl jest nieco sceptyczna w tej kwestii. Uważamy, że kryptowaluta ta jest ciekawa jednak istnieje wiele znacznie bardziej innowacyjnych i ciekawych kryptowalut. Oczywiście wiele z nich ma nieco inne zastosowania i możliwości dlatego trudno jednoznacznie stwierdzić, która jest najlepsza.