Kryptowaluta Lisk wprowadza nowe rozwiązanie

Kryptowaluta Lisk ciągle rozwijana

 

Twórcy jednej z najbardziej popularnych w Polsce kryptowalut – Lisk – nie próżnują. Niebawem zostanie wdrożona nowa wersja Lisk Core 1.0 w głównej sieci (mainnet). Wielu użytkowników długo czekało na tą nową wersję sieci. Ostatnie testy wykazały jednak drobne błędy, które należało poprawić. Wygląda na to, że wszystko przebiegło pomyślnie i nowa sieć 1.1.0. Zapowiadana jest już jednak kolejna wersja Lisk Core 1.2.0

Giełda kryptowalut BitBay poinformowała o zawieszeniu wpłat i wypłat Lisk do 03.09.2018 r., ze względu na aktualizację LSK do wersji 1.0.0. 

Biorąc pod uwagę, że ostatni ranking najlepszych kryptowalut plasował Lisk na 7 miejscu na świecie, ciekawe na którym miejscu znajdzie się ta kryptowaluta po implementacji nowego rozwiązania. Z niecierpliwością oczekujemy zatem na kolejny ranking najciekawszych kryptowalut opracowywany przech chińską agencję rządową. Może wtedy zobaczymy Lisk w TOP 5 kryptowalut na świecie?

Jeśli zainteresowało Cię kupno Lisk (LSK) zachęcamy do zapoznania się z szerszymi informacjami o tej kryptowalucie na naszej stronie. Jeśli jednak interesuje Cię głównie kupno Bitcoina możemy pomóc Ci w znalezieniu informacji o najlepszych czy największych światowych i polskich giełdach Bitcoin. Kupno Lisk możliwe jest na wielu różnych giełdach kryptowalut!