Kryptowaluta Dash zyskuje na wartości

Kupno Dash

Wartość kryptowaluty Dash rośnie błyskawicznie

Po oficjalnej informacji o zawiązaniu współpracy pomiędzy operatorem telefonii komórkowej Kripto Mobile a Dash wartość tej kryptowaluty rośnie o ponad 20%. Powód jest nie byle jaki. Współpraca ma polegać na wypuszczeniu nowej linii telefonów komórkowych, które będą posiadały wbudowany portfel Dash i możliwość płatności przy jego pomocy. Telefon ma być głównie dostępny w Ameryce Łacińskiej.

Obie strony zwracają uwagę na to, że w tym regionie istnieje spory odsetek ludzi nie korzystających z banków więc wprowadzenie kryptowaluty w telefon może być strzałem w dziesiątkę. Niewykluczone, że będzie to kamień milowy w adoptowaniu kryptowalut do powszechnego użycia. Oczywiście konieczne będą dalsze konsultacje i doradztwo marketingowe jak rozwijać ten projekt oraz właściwie go promować.

Kryptowaluta Dash wykres

Kupno Dash i kupno Bitcoina jest możliwe na wielu różnych giełdach bitcoin oraz giełdach kryptowalut. Z naszej strony internetowej dowiesz się wszystkiego co najważniejsze w sprawach inwestycji kryptowalutowych. Podpowiemy, która giełda Bitcoin jest największa lub najlepsza oraz kiedy kupno Bitcoina może mieć największy sens.

gielda-kryptowaluty – strona poświęcona tematyce: polska  giełda Bitcoin oraz kupno Bitcoin. Dostarcza najważniejszych informacji o: giełda kryptowalut, kupno Litecoin (LTC) oraz kupno Ethreum.