Giełdy kryptowalut Poloniex i Bittrex dodają nowe kryptowaluty

Giełdy kryptowalu Bittrex i Poloniex dodają nowe kryptowaluty

 

Pomimo ostatnich gorszych miesięcy rynek giełd kryptowalut wydaje się nadal rozwijać, a giełdy kryptowalut rozwijają swoją ofertę. Niedawno informowaliśmy, że giełda kryptowalut BitBay wprowadziła nowe kryptowaluty. W ostatnich dniach możliwość kupna kryptowalut takich jak Basic Attention Token (BAT) oraz Loom (LOOM) wprowadziła giełda kryptowalut Poloniex.

Zwłaszcza ta pierwsza zwróciła naszą szczególną uwagę gdyż pomysłem znacząco różni się od dotychczasowych projektów. Basic Attention Token oraz przeglądarka Brave tworzą infrastrukturę dla zdecentralizowanych rynków reklamowych. BAT ma na celu usunięcie pośredników z reklam, tworząc ekosystem, w którym wydawcy i reklamodawcy mogą w bardziej wydajny sposób docierać do odbiorców, a użytkownicy końcowi mają większą kontrolę nad swoją prywatnością i danymi.

Natomiast GoChain (GO) został wprowadzony przez giełdę kryptowalut Bittrex. Ciekawi nas czy w swoich działaniach te giełdy kryptowalut korzystają z jakiegoś doradztwa marketingowego tak by wybierać najbardziej właściwe projekty.

W rozwoju giełd Bitcoin oraz giełd kryptowalut widać stały progres. Kupno Bitcoina czy kupno innych kryptowalut dostępne jest zarówno za złotówki jak i dolary czy inne kryptowaluty. A jeszcze parę lat temu kupno Bitcoina na giełdzie było bardzo trudne. Giełdy Bitcoin nie były tak duże jak obecnie. To pokazuje jak dynamiczny rozwój może czekać ten rynek w przyszłości.