18 maja 2018

Giełda kryptowalut

Najlepsza giełda kryptowalut

Giełda kryptowalut – Binance

Szukasz pewnej i bezpiecznej giełdy kryptowalut?

 

Binance to obecnie największa światowa giełda kryptowalut, na której dostępne jest kupno ponad 200 kryptowalut. Giełda ta uchodzi za jedną z najbardziej stabilnych i bezpiecznych, a przez niektórych określana jest po prostu mianem “najlepszej giełdy kryptowalut”. Binance cechuje bardzo wysoka płynność czego niestety nie można zaobserwować na innych (mniejszych lub młodszych) zagranicznych i polskich giełdach kryptowalutowych.

Początkowo siedzibą tej zagranicznej giełdy był Shanghaj, następnie została przeniesiona do Hong Kongu a obecnie jej siedziba znajduje się na Malcie. Niestety Binance umożliwia tylko wymianę kryptowalut na inne kryptowaluty. Innymi słowy aby zacząć korzystać z tej giełdy należy najpierw na innej (np. na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay) zakupić Bitcoina, Ethereum (ETH) czy Binance Coin lub Theter. Ta giełda kryptowalut dostępna jest w kilku językach (między innymi angielskim) jednak nie ma wśród nich języka polskiego.

Zarejestruj się już dziś i zacznij handlować kryptowalutami:

 

Zagraniczna giełda kryptowalut Binance

 

Dlaczego warto wybrać giełdę kryptowalut Binance?

W naszej opinii sama giełda kryptowalut Binance daje duże możliwości dotyczące kupna kryptowalut i późniejszego handlu nimi jednak jest nieco mniej przjerzysta i trudniejsza w obsłudze od polskiej giełdy BitBay. Natomiast dla osób, które szukają zagranicznej giełdy kryptowalut jest to zdecydowanie najlepszy wybór. Oczywiście istnieje wiele różnych zagranicznych giełd kryptowalut np. Cryptopia (Nowa Zelandia), HitBTC, KuCoin, Bittrex, Bitfinex, Coinbase czy OKEx oraz wiele wiele innych. Warto być ostrożnym przy wyborze właściwej giełdy kryptowalut ponieważ często powierzacie im sporą część oszczędności.

Wedle strony Coincapmarket.com giełda kryptowalut Binance jest obecnie największą giełdą Bitcoin tzn. obrót jest na niej największy. Drugą co do wielkości obrotu Bitcoinem giełda to Bitfinex, która umożliwia handel w walutach tradycyjnych jest bardzo dobrą alternatywą dla innych zagranicznych giełd kryptowalut. Niestety na Bitfinex handel odbywa się tylko w dolarach amerykańskich no i oczywiście w parach z innymi kryptowalutami.

Wykresy – giełda kryptowalut Binance

Przykładowe okno z giełdy kryptowalut Binance wygląda tak:

Największa giełda kryptowalut

Jeśli chcesz spróbować ZAREJESTRUJ SIĘ -> już dziś i zacznij korzystać z darmowego konta!

Warto pamiętać, że na wielu giełdach kryptowalutowych wykorzystywane jest konkretne oprogramowanie tzw. boty, które łączą się z giełdą poprzez wtyczkę API i wykonują różne transakcje handlowe. Inną ważną dla wielu użytkowników kwestią jest posiadanie przed giełdę kryptowalut tzw. programy partnerskie, które wynagradzają za polecanie kolejnych użytkowników. Warto zwrócić czy użytkownicy mają dobre opinie o programie partnerskim bo nie zawsze jest to regułą.

A może inna giełda kryptowalut?

Oprócz wyżej wymienionych istnieje jeszcze wiele innych dużych zagranicznych giełd kryptowalut np.

Huobi
GDAX (giełda kryptowalut Coinbase z siedzibą w Stanach Zjednoczonych)
EXXEXX
BCEX
HitBTC 
ZB.COM
Simex
bitFlyer 
Bitstamp (giełda kryptowalut USA/Luxemburg/Anglia)
Kraken (jedna z pierwszych giełda Bitcoin z USA)

 

Niestety nie jesteśmy w stanie jednoznacznie wskazać najlepszej giełdy kryptowalut więc to Ty musisz zdecydować na której chcesz kupić kryptowaluty.

Wykresy na innych giełdach kryptowalut

Wykresy na innej giełdzie kryptowalut wyglądają np. tak:

Zagraniczna giełda kryptowalut

Polska giełda kryptowalut