Giełda kryptowalut Coinbase zostanie przejęta przez Facebooka?

Giełda kryptowalut Coinbase przejęta przez Facebooka?

Od kilku tygodni pojawiają się różne informacje medialne oraz spekulacje na temat możliwości przejęcia jednej z największych giełd kryptowalut – Coinbase przez społecznościowego monopolistę Facebooka.

O ile ostatnio Facebook nie był przychylnie nastawiony do walut elektronicznych, o tyle w ostatnich dniach coś chyba drgnęło. Facebook początkowo mówił o stworzeniu i wprowadzeniu do obiegu swojej własnej waluty cyfrowej. Następnie wyłączył wszelkie reklamy związane z kryptowalutami. Obecnie jednak częściowo je przywraca. W tym momencie pojawiła się duża ilość spekulacji na temat przejęcia giełdy kryptowalut Coinbase.

Giełda kryptowalut Coinbase

Zainteresowanie walutami cyfrowymi na całym świecie rośnie. Biorąc pod uwagę, że giełdy walut cyfrowych w momencie spadków cen chcą uzupełniać przychody i nadal się rozwijać, kooperacja ze społecznościowym gigantem może im dać wiele korzyści. Facebook posiada około 2 mld użytkowników. Gdyby wprowadził do płatności swoją lub jakąkolwiek inną istniejącą już walutę elektroniczną wówczas skutecznie dowiedziałby się o tym cały świat. Zapewne przełożyłoby się to na wzrost cen poszczególnych kryptowalut jak i całego rynku. Niewątpliwie zyskała by też giełda kryptowalut Coinbase, która pewnie miałaby spory udział w tym projekcie. Na co ostatecznie zdecyduje się ten portal? Może stworzy własną giełdę Bitcoin? Kupno lub płatności nim poprzez portal mogłoby być ciekawą innowacją.

Coinbase - giełda kryptowalutowa

Chcesz wypromować swoją firmę w Internecie? Jednym z bardziej skutecznych sposobów jest stworzenie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma. Powierz to najlepszym specjalistom od marketingu internetowego w Poznaniu – Evolve. To kreatywny i skuteczny e-marketing dla firm. Dziękujemy za skuteczne pozycjonowanie organiczne strony www.gielda-kryptowaluty.pl

W zakresie wdrożeń i serwisu programu dla firm Comarch Optima w Poznaniu możemy polecić bardzo profesjonalnego i skutecznego Partnera Comarch – firmę Graphcom Sp. z o.o. Posiadają oni na swoim koncie nie tylko setki skutecznych wdrożeń i zadowolonych klientów ale również dziesiątki certyfikatów potwierdzających kompetencje jak Partner Comarch. Poznań – w tym mieście mają swoje biuro oraz spora część klientów.