CoinDeal – polska giełda kryptowalut – sponsorem drużyny Wolverhampton

CoinDeal - polska giełda kryptowalut

Jedna z polskich giełd kryptowalut – CoinDeal – ogłosiła o zawarciu umowy sponsoringowej drużyny angielskiej Premier League Wolverhampton Wanderers. Umowa zawarta została na najbliższy sezon a logo giełdy walut elektronicznych CoinDeal znajdzie się na rękawkach koszulek “Wilków”. Wedle naszej wiedzy jest to jedna z pierwszych umów sponsorskich drużyn sportowych zawartych z giełdą kryptowalutową. Polacy poszli w kierunku promowania portalu w Wielkiej Brytanii.  Logotypy będą widoczne również na tablicach LED na stadionie oraz innych sprzętach. Jest to na pewno dobra i ciekawa forma marketingu.

Giełda kryptowalut CoinDeal można nazwać polską ponieważ założyło ją, w marcu 2018 roku, 3 Polaków. Jednak siedzibę ma na Cyprze. Właściciele liczą, że uda im się skutecznie dotrzeć do kibiców piłki nożnej i w tej sposób rozszerzać zasięg działania swojej giełdy kryptowalut.

Ta giełda Bitcoin wydaje się mieć przed sobą ciekawą przyszłość. W dużym tempie umożliwa kolejnych kryptowalut. Zatem nie jest to już typowa klasyczna giełda walut cyfrowych gdzie możliwe jest tylko kupno Bitcoina. Obecnie można na niej kupić około kilkunastu kryptowalut